Od 22 do 28 września 2018 r. odbędzie się VII Edycja Spotkania Branży Konstrukcyjno-Budowlanej połączonego z Regatami Adriabuild Sailing Cup 2018 w Chorwacji.

Udział w Spotkaniu biorą firmy budowlane, deweloperskie, energetyczne, architektoniczne oraz przedstawiciele branży finansowej. Gościnne wody Chorwacji przywitają blisko 80 osób – właścicieli, prezesów i dyrektorów firm związanych z branżą budowlaną. Głównymi atutami Spotkania jest możliwość realizacji kilku celów jednocześnie:

§  biznesowego – to doskonała okazja do budowania i utrwalania relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami

§  integracyjnego – żeglarstwo to elegancka i prestiżowa forma spotkań

§  sportowo-wypoczynkowego – rywalizacja, przygoda, wypoczynek, zabawa.

VII Edycja Adriabuild odbędzie w jednym z najpiękniejszych rejonów Chorwacji – Parku Narodowym Kornaty. Obok spotkań, prezentacji oraz rozmów biznesowych, motywem przewodnim będą, jak co roku, regaty żeglarskie i zawody sportowe. Odwiedzimy tym razem m.in. Veli Rat, Veli Iz oraz dobrze znane z poprzednich edycji Piškerę i Żminjak.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa ufundowała Statuetkę FAIR PLAY, która od lat jest obok Pucharu przechodniego Adriabuild, najbardziej cenionym trofeum tej rywalizacji. 

 

Stopy wody pod kilem!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa

ul. Marii Konopnickiej 6

00-491 Warszawa

tel: 22 839 13 41

tel: 22 839 00 85

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem