Michał Cichopek
Autor: Michał Cichopek
23/08/2016
Weź udział w Centralnych Obchodach Dnia Budowlanych.

Zgodnie z wieloletnią tradycją środowisko branży budowlanej, mieszkalnictwa i gospodarki nieruchomościami organizuje Centralne Obchody "Dnia Budowlanych". 

Co roku "Dzień Budowlanych" jest okazją do przeprowadzenia oceny stanu budownictwa w Polsce oraz wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw naszego sektora, okazją do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.
 

Tegoroczne uroczystości z okazji Dnia Budowlanych odbędą się w Warszawie w dniu 30 września 2016 r. o godz. 13:30  w sali konferencyjnej Hotelu AIRPORT OKĘCIE ul. 17 Stycznia 24.

Przewodniczącym Komitetu Honorowego obchodów budowlanego święta jest Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.


W programie przewidujemy wystąpienia okolicznościowe gości, prezentacje a także wyróżnienie osób szczególnie zasłużonych dla budownictwa. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania odbędzie się część artystyczna oraz bankiet.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 2 września 2016 r. na załączonym formularzu. Po tym terminie zgłoszeni uczestnicy obchodów otrzymają pocztą imienne zaproszenia będące jednocześnie kartami wstępu.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Święcie "Dnia Budowlanych 2016" w Warszawie.