Jan Binduga
Autor: Jan Binduga
17/02/2017
Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA!

Szanowni Wystawcy i Partnerzy.

Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA!

Wierzymy, że uczestnictwo w tegorocznych targach spełniło Państwa oczekiwania marketingowe, a rozmowy z międzynarodowymi klientami przełożą się na rezultaty handlowe. Mamy również ogromną nadzieję, że przygotowany wraz z Partnerami program konferencji i wydarzeń specjalnych okazał się interesujący dla Państwa oraz zwiedzających.

Tradycyjnie już, w najbliższych tygodniach, na ręce Kadry Zarządzającej firm biorących udział w BUDMIE, prześlemy szczegółowe statystyki dotyczące profilu zwiedzających Targi.

Mamy również nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli porozmawiać na temat minionej oraz przyszłej BUDMY, na którą już dzisiaj zapraszamy w dniach 30.01-02.02.2018r.

Targi 2017 w liczbach:

  • Swoją ofertę zaprezentowało ponad 800 firm z 26 krajów świata.
  • Na stoiskach pokazano ponad 150 nowości.
  • W ramach Klubu Premier producenci przygotowali ponad 40 rynkowych debiutów!
  • 29 produktów  wyróżniono prestiżowym Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, potwierdzającym ich innowacyjność, wartość użytkową i zaawansowanie technologiczne.
  • Eksperci i zaproszeni goście wygłosili kilkaset prelekcji na niemal 100 konferencjach, seminariach i prezentacjach.
  • W czasie zmagań fachowców wyłoniono nowych Mistrzów Polski m.in. wśród parkieciarzy oraz montażystów wykładzin. Dekarze wybrali Turbo Dekarza 2017, a na MONTERIADZIE ponownie zobaczyliśmy najlepszą jakość montażu, promującą kampanię „Dobry Montaż”.
  • Przez cztery targowe dni, na terenach MTP gościliśmy blisko 45 000 profesjonalistów, w tym architektów, handlowców, inwestorów i wykonawców.
  • Wśród zwiedzających, w ramach Programu HOSTED BUYERS,  znalazło się ponad 400 kupców reprezentujących sieci handlowe z 28 krajów, z 4 kontynentów!

Patronat honorowy na tegoroczną BUDMĄ objęli: Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, Izba Architektów RP, Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Związek Polskie Okna i Drzwi.

Patronat medialny nad Targami objęły Redakcje magazynów Builder, Inżynier Budownictwa, Murator oraz Zawód: Architekt.

Jeszcze raz dziękujemy za Państwa obecność. Do zobaczenia za rok!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Targów BUDMA 2017 >>>.